Szkolenie dla pracodawców Kraków
20200121_121431 (2)

Szkolenie dla pracodawców Kraków

W dniu 21.01.2020 r. przedstawiciele Forum Instytucji przeprowadzili szkolenie dla pracodawców w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

Projekt Cudzoziemiecwpracy Engage2Prevent angażuje ekspertów pracujących w instytucjach publicznych i prywatnych, którzy zajmują się bezpośrednio procesem wydawania dokumentów dotyczących zatrudnienia lub kontrolują ten proces. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pracodawców. Liczne pytania jakie padały podczas spotkania oraz burzliwa dyskusja i networking w przerwach spotkania, coraz bardziej utwierdza nas w przekonaniu , że szkolenia są potrzebnym narzędziem dla pracodawców. Zatrudnianie cudzoziemców stało się istotnym elementem na rynku pracy.

W trakcie spotkania przedstawiciel jednego z wiodących podmiotów w branży finansowej – State Street Bank – przekazał również własne doświadczenia związane z procesem zatrudnienia obcokrajowca.

Pozostałe artykuły

Zatrudnienie w przykładach

COVID-19

Od 31 marca 2020 ustawa o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

Czytaj więcej »
Zatrudnienie w przykładach

Karta Polaka

KIEDY CUDZOZIEMCY SĄ ZWOLNIENI Z OBOWIĄZKU UZYSKANIA ZEZWOLENIA? Jednym z przypadków określonych w art.87 ust. 2 ustawy

Czytaj więcej »