Już niebawem pierwsze szkolenia. “Jak zatrudnić cudzoziemca”
asset

Już niebawem pierwsze szkolenia. “Jak zatrudnić cudzoziemca”

“Szkolenia, które są organizowane przez Straż Graniczną są świetną odpowiedzą na problemy, które nurtują nas jak i inne firmy, które zatrudniają cudzoziemców. Korzystajmy z rozwiązań które dzisiaj istnieją. Grajmy wszyscy do jednej bramki.”
Zbigniew Klimowicz właściciel firmy Grupa Producentów Owoców I Warzyw Klimowicz Sp. Z O.O.

Jak odnaleźć się w labiryncie przepisów i procedur?
Jak korzystać z uproszczonego systemu zatrudnienia?
Jak minimalizować skutki nadużyć nieuczciwych pośredników?
Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dniu 24.10.2019 r. w Tychach w Galerii StrefArt . Rozpoczęcie już od 8:00. Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami prosimy poszczególne firmy o delegowanie tylko jednego uczestnika szkolenia. Więcej szczegółów dotyczących rejestracji na stronie szkolenia.

Forum Instytucji w ramach projektu Engage2Prevent organizuje szkolenia dla pracodawców chcących zatrudniać obcokrajowców. Inicjatywa powstała we współpracy Stowarzyszenie Alumni wspólnie z Śląskim Oddziałem Straży Granicznej, Państwową Inspekcją Pracy, Okręgowym Inspektoratem Pracy z Opola, Katowic i Krakowa, Powiatowymi Urzędami Pracy z Katowic, Częstochowy, Opola, Cieszyna oraz Urzędami Wojewódzkimi z województw śląskiego, opolskiego oraz małopolskiego.

Pozostałe artykuły